Fotbalové vášně: Ital zaútočil na soupeře bidetem | Reflex.cz
nahoru

Fotbalové vášně: Ital zaútočil na soupeře bidetem

Petra Tomanová1. února 2016 • 16:40
Toaleta ilustrační
Toaleta ilustrační
• foto: 
ČTK

Fotbal je v Itálii záležitost nejvyšší důležitosti. Zapomeňte teď na sérii A, k úrazu, a to dost nevšednímu, můžete přijít i na dětském zápase. Domenico Cammarota si zlost z hádky vybil skutečně originálním způsobem, soka se pokusil usadit tím, že mu z okna na hlavu mrštil bidet.

K incidentu došlo po dětském fotbalovém zápase v Pozzuoli, poblíž Neapole. Hráči se pohádali kvůli údajnému ošklivému faulu, situace se ale ještě zhoršila, když se do ní vložili rodiče. Slovní napadání přerostlo ve fyzické a vyvrcholilo, když pětačtyřicetiletý Cammarota, otec jednoho z malých fotbalistů, z neznámých důvodů použil výše zmíněné koupelnové zařízení k odstavení soupeře.   

Podle informací deníku Il Messaggero byl útočník zatčen a čelí obvinění  z pokusu o vraždu bidetem. Jeho oběť, otec dalšího z hráčů, byl v bezvědomí převezen do nemocnice.

Se zlevněním piva se Babiš inspiroval u Dana Landy. Přidá fotbal? Videoblog JXD

Petra Tomanová


Klíčová slova: sport, fotbal, Itálie


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější