nahoru

Chystá se nová série oblíbeného seriálu Gilmorova děvčata

tsch31. ledna 2016 • 12:00
Lauren Graham a Alexis Bledel si znovu zahrají matku s dcerou
Lauren Graham a Alexis Bledel si znovu zahrají matku s dcerou
• foto: 
wikipedia

A je to venku! Chystají se nové díly legendárního seriálu Gilmorova děvčata, který vždy sršel neotřelým inteligentním humorem. Streamový kanál Netflix prozradil, že se už oficiálně se začalo pracovat.

Hlavní hvězdy Lauren Graham v roli Lorelay Gilmore a Alexis Bledel jako její dcera Rory budou figurovat i v nové limitované sérii. Původní tvůrkyně Amy Sharman-Palladino se příběhu obou děvčat z malého městečko Stars Hollow znovu ujme. Se svým manželem Davidem bude psát i režírovat všechny nově vznikající díly.

Seriály vládnou: Smrtící nebezpečí televizní obrazovky
Jiří Pavlovský 22. ledna 2016 • 08:17

Seriály vládnou: Smrtící nebezpečí televizní obrazovky

Do seriálu se vrátí i několik dalších hvězd jako Scott Patterson v roli Luka nebo Kelly Bishop jako Roryina babička. O tom, že by se seriál mohl znovu vrátit, se už nějakou dobu šeptalo. Stále ale nebylo nic jisté. Původních sedm sérií seriálu se natáčelo v letech 2000 – 2007 a od té doby se fanoušci dožadovali pokračování.

Zatím Netflix nezveřejnil, kdy by se mohl seriál vysílat, ani kolik dílů přibude. The New York Times ale zmiňují, že podle předchozích zpráv se navrhovalo, aby se nová série skládala ze čtyř 90minutových epizod.

Jak to bude dál s oblíbeným příběhem matky a dcery, který si i v České republice zamilovalo mnoho diváků, se budeme zatím muset nechat překvapit.

 

Recenze: Sherlock se vrátil v čase a zaspal dobu
Šimon Šafránek 4. ledna 2016 • 13:49

Recenze: Sherlock se vrátil v čase a zaspal dobu

tsch


Klíčová slova: Gilmorova děvčata, seriál, netflix


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,730
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější