nahoru

Muž se chtěl podobat svým papouškům, a tak si uřízl uši

Tereza Stonišová20. října 2015 • 12:00
Muž se chtěl podobat svým papouškům, a tak si uřízl uši
foto: Profimedia.cz

Šestapadesátiletý Angličan Ted Richards je tak posedlý vzhledem svých papoušků, že dělá vše proto, aby se jim co nejvíce podobal. Nestačí mu už tetování imitující peří. Naposledy si uřezal uši.

Život dělníka v továrně na boty rozhodně nemusí být nudnou záležitostí. Britský deník Telegraph popsal příběh muže, pro něhož se stalo posedlostí vypadat jako jeho papoušci. Podle fotografií, které deník zveřejnil, se mu to docela daří. Jeho pět papoušků Ellie, Teaka, Timneh, Jake a Bubi  se opravdu nemohli dostat do lepších rukou.

Telegraph uvádí, že si muž své první tetování nechal udělat už v roce 1976. Tehdy si také pořídil prvního papouška. Jeho potřeba extravagance se postupně rozšiřovala – nyní má tento obyvatel Bristolu na 110 tetování po těle, přičemž většina z nich je barevná a jedno je navíc i na oční bulvě – tím se podařilo docílit, že jedno jeho oko je modré.

Milovník papoušků si teď nechal ořezat uši. Náročná plastická operace trvala šest hodin. Výsledek nebyl podle lékařů příliš jistý, pacient jej však podstoupil na vlastní riziko. „Mohl jsem umřít na masivní infekci, nebo něco takového,“ uvedl v rozhovoru značně bezstarostně Ted.  Nyní tedy má, co chtěl – vypadá jako jeho papoušci.

Klíčová slova: británie, papoušekDiskuse ke článku