nahoru

Kupte si smetanu od Hiltera. Švýcarská firma má problém

sto 25. října 2014 • 13:00
Kupte si smetanu od Hiltera. Švýcarská firma má problém
foto: Blick.ch

Pokud jste v poslední době byli ve švýcarském Curychu třeba na kávě v restauraci, mohli jste narazit na kuriózní situaci: ke kávě vám možná přinesli smetánku, na jejímž obalu byla podobizna nacistického diktátora Adolfa Hitlera.

Klasická patnácti procentní smetana do kávy se objevila v kavárnách Allegra. Firma Deckeli, která tam smetany dodává, bude mít tedy zřejmě problém. Dodavatel kávy Migros se už od této „politováníhodné záležitosti“ na sociální síti Twitter od problému distancoval a vinu tak přesunul právě na výrobce, tedy společnost Deckeli.

O incidentu informoval sever Blick.ch., kde je uvedeno i zmíněné vyjádření firmy Migos. Chyba vznikla údajně nedopatřením, protože smetany do kávy s podobiznou Hitlera byly prý určené pro soukromého sběratele, nikoli pro veřejnou distribuci. Při rozvozu se však firma Deckeli spletla, a soukromou edici nechala rozvést do restaurací.

Kupte si smetanu od Hiltera. Kupte si smetanu od Hiltera.Foto Blick.ch

sto
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.