nahoru

10 homosexuálních herců a hereček, kteří ztvárňují role heterosexuálů

bah25. října 2014 • 10:00
10 homosexuálních herců a hereček, kteří ztvárňují role heterosexuálů
foto: foulgal.com

Patříte mezi zastánce práv gayů a lesbiček? Pokud ano, jste tu správně. A pokud ne, vůbec nevadí. Lidé s homosexuální orientací jsou také jen lidé, tak jako heterosexuálové a za orientaci by neměli být souzeni. Vadí vám jejich láska ke stejnému pohlaví? A to i v případě, že jde o vašeho oblíbeného herce?

Žijeme ve 21. století a jsme tolerantnější společnost, než v minulosti. Proto se homosexuálové, alespoň ve většine zemí světa, nebojí svou orientaci přiznat. Poměrně dost bojují za to, aby do společnosti zapadli. Občas až moc, ale nechme to být. 

Ke své orientaci se přiznala i řada herců, jejichž nejslavnější role byly paradoxně ty heterosexuální. A že je zahráli na výbornou, na tom se shodneme. Nejslavnějším seriálovým Casanovou je například herec Neil Patrick Harris, který ztvárňuje rolii Barneyho Stinsona v seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Nedávno se oženil a svět ho i nadále miluje. 

Podívejte se, kdo ještě patří do skupiny homosexuálních či bisexuálních herců a hereček, kteří si ve filmech nebo seriálech střihli heterosexuální roli. 

bah
Diskuse ke článku