nahoru

Na kolik let ve skutečnosti vypadáte? Webová stránka zná odpověď. Mnohé to nepotěší

Daniel Baret19. září 2014 • 10:00
Na kolik let ve skutečnosti vypadáte? Webová stránka zná odpověď. Mnohé to nepotěší
Na kolik let ve skutečnosti vypadáte? Webová stránka zná odpověď. Mnohé to nepotěší
• foto: 
profimedia.cz

Je součástí slušného vychování, se od nějakého věku se žen na jejich věk neptáme. Přitom právě něžnější pohlaví má neodbytný pocit, že s věkem jeho krása uvadá. Jak ale vypadáte ve skutečnosti? Řekne vám někdo někdy pravdu? Jedna webová stránka (je otázkou, zda to některé lidi potěší) odpovědi zná. Informoval o tom web news.com.au.

Pokud chcete zjistit pravdu o tom, jak vypadáte, jděte na stránku Facemyage.com a uploadujte tam svojí fotografii. Nesmějte se na ní, nesmíte mít make-up a vlasy si dejte pryč z obličeje.

Kromě věku vašeho obličeje vám stránka i napíše, jakého věku se dožijete. Stránka se také ptá na několik otázek o vašem životním stylu – zda jste kuřák, nebo jestli jste podstoupili plastickou operaci.

Stránka news.com.au tímto způsobem prozkoumala několik světových celebrit. Skvěle dopadla například americká herečka Halle Berry, o které algoritmus řekl, že jí je jen 39 let. Ve skutečnosti už dovršila věku 48 let. Dobře dopadl i rapper Kanye West, technika mu ukazuje, že vypadá mladší o 5 let a Brad Pitt dokonce o 9 let.

Daniel Baret


Klíčová slova: věk, stáří


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější