Střelecký ostrov ovládne Dyzajn market, zahrají Midi lidi nebo Nylon Jail | Reflex.cz
nahoru

Střelecký ostrov ovládne Dyzajn market, zahrají Midi lidi nebo Nylon Jail

ČTK, ref12. září 2014 • 18:00
Dyzajn market
Dyzajn market
• foto: 
Facebook/Dyzajn market

Podvacáté se sejdou designéři i amatérští tvůrci oblečení, šperků či módních i bytových doplňků na piazettě Národního divadla na akci s názvem Dyzajn market. Nakoupit designové kousky budou moci lidé tento víkend i na blízkém Střeleckém ostrově, rozšíření prostor umožňuje, aby své výrobky zájemcům nabídlo 330 tvůrců.

Nebude chybět ani doprovodný program včetně open air koncertů, divadel pro děti, dětského koutku, chill out zón a občerstvení. Kromě široké nabídky autorských předmětů si mohou milovníci designu pořídit i něco z limitovaných edic.

Dvacítka vybraných tvůrců vytvořila podle vizuálního stylu letošího podzimního Dyzajn marketu, který má podobu mentolově zelených kosočtverců, speciální edici výrobků. K dostání budou pouze na podzimním Dyzajn marketu a půjde o kabelky, batohy, šperky, obaly na knížky, diáře, sukně, šaty či kolo.

Na piazettě i na ostrově doplní možnost nakupování módní přehlídka, dětské divadlo Mime Prague nebo koncerty, na nichž vystoupí třeba Midi lidi, Circus Ponorka nebo Nylon Jail.

ČTK, ref


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,710
22,740
28,810
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější