Jeptiška šokovala Itálii, porodila chlapečka a dala mu jméno po papeži | Reflex.cz
nahoru

Jeptiška šokovala Itálii, porodila chlapečka a dala mu jméno po papeži

Daniel Baret18. ledna 2014 • 10:35
Jeptišky
Jeptišky
• foto: 
profimedia.cz

Italská média i veřejnost žijí od středy neobvyklou událostí – jeptiška ve středoitalském městě Rieti porodila chlapečka. Dala mu jméno po papeži Františkovi. Jak mohla otěhotnět, když by neměla mít žádný pohlavní styk s muži, nechce vysvětlit a tvrdí, že vůbec netušila, že je v jiném stavu. Informaci přinesla BBC.

Jednatřicetiletá jeptiška, která pochází ze středoamerického Salvadoru, si ve středu ráno zavolala sanitku, protože prý měla silné bolesti žaludku. Za několik hodin ale porodila chlapce. Samozřejmě její porod vyvolal ve městě velké pozdvižení, protože řádové sestry mají sexuálně abstinovat. „Vůbec jsem nevěděla, že jsem těhotná, jen mě bolelo břicho,“ řekla italské agentuře Ansa po porodu a dodala, že se chce o dítě starat.

Pokud nic o těhotenství nevěděla, tak v tomto případě je možný snad už jen Boží zázrak…

Daniel Baret


Klíčová slova: Itálie, jeptiška, řádová sestra


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější