nahoru

Diss Řezník: Je to dobrý, kradou nás!

Jiří X. Doležal 5. ledna 2014 • 08:00
MC Fetka: Diss Řezník
MC Fetka: Diss Řezník
• foto: 
Archív

Už tři dny po zveřejnění klipu MC Fetky na webu Reflex.cz video někdo ukradl a uživatel YouTube.com Fun Failor ho zveřejnil. Ale jak už ty piráti bejvaj jednodušší, ukradl a kvůli pravidlům Youtube zveřejnil jen cenzurovanou verzi. Plnou vidíte stále jen na serveru Reflex.cz.

Na adrese Youtube.com je nově k vidění můj klip, který jen za první tři dny na webu Reflex.cz shlédlo víc než 25 000 diváků. Zde na YouTube.com už skoro čtyři tisícovky - za pouhé dva dny.

Řezník má chudák na svém Diss jxd sedmdesát tisíc shlédnutí za tři roky :)

Zajímavé je ale začíst se do diskuse. Zdá se, že v české pitné vodě se nedostává nějakých důležitých solí, protože nám dementní mládež:

FuneralDog: Všimněte si jak má ten feťák oteklý ruce. Ani nenarovná prsty z toho jak má zničený žíly... Musí mít v tý hlavě uplně nasráno když tohle vypustil ven. A ty co jsou v titulkách musej bejt taky strašný košťata...

MarLin Železný: Měl by ses zabít !

MrAresCZ: To si snad dělá prdel ne? Co je tohle za sračku? Aby toho zmrda někdo pobodal

Dan Mazanec: by regulerne mela byt obcanska povinnost tokovahle individua automaticky bit hned na ulici JXD ty umrdance zemri

ImrisKoO: Až mu ho Řezník narve do prdele, budu se smát :D

Video se připravuje ...
MC Fetka: Diss ŘezníkVIDEO Reflex.czKlíčová slova: reflex, jxd, reznikDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

Nejčtenější komentáře