nahoru

Nestydaté radovánky ve vaně: Podívejte se, jak se odvázaly letušky v uniformách British Airways

Lucie Drugdová 10. října 2013 • 08:00
Nezbedné letušky
Nezbedné letušky
• foto: 
YouTube.com

Dvě vyvinuté krasavice se osahávají a omývají svá těla ve vaně. Ne, to není scéna z erotického filmu ale video, které nahrály na server YouTube dámy v uniformách British Airways. Jestli jsou blonďaté divy opravdu zaměstnankyněmi této letecké společnosti, se ale zatím prošetřuje.

Letušky hrají často hlavní roli v erotických snech mnoha mužů. To asi vytušily i dvě dámy, které se rozhodly poškádlit smysly pánů lechtivým videem, které už oblétlo svět. Na něm se blonďaté a slušně vyvinuté divy v uniformách British Airways osahávají a pak hupsnou do vany.

V plánu bylo asi video bez nahotinek, jelikož se nejprve mydlí i sprchují přímo v uniformách. Celá akce se ale poněkud zvrtne, a tak i pracovní oděv jedné z letušek za pár okamžiků padá z jejího těla jako podzimní listí. Ten, kdo by v tento okamžik čekal ohňostroje vášně, by se ale šeredně zmýlil. Děvčata totiž celé představení zakončí vlasovou hygienou.

I když se podle zahraničního tisku jedná o opravdové letušky, které si na hotelu zpestřovaly dlouhé chvíle po letu, informace ještě nejsou potvrzené. Podle mluvčího British Airways se zatím společnost snaží zjistit totožnost nenechavých slečen.

Lucie Drugdová
Diskuse ke článku