nahoru

Pravá tvář žen od tyče: Fotografie striptérek v jejich domácím prostředí

Lucie Drugdová12. června 2013 • 06:00
Pravá tvář žen od tyče: Fotografie striptérek v jejich domácím prostředí
foto: Bronwen Parker-Rhodes

Striptérky, které svými pohyby ukazují mužům, jak vypadá ráj, působí jako ženy bez zábran. Jak a kde se ale doopravdy cítí nejlépe? Jejich exhibicionistické já se snažila Londýňanka Bronwen Parker-Rhodes zkombinovat právě s tím nejintimnějším prostředím – domovem.

Pro nějakou tu tisícovku navíc po nocích svlékají své miniaturní podprsenky, titěrné kalhotky a vysoké boty. Mezi tanečními tyčemi se striptérky cítí jako doma. Jak ale vypadají jejich skutečné byty, ve kterých tráví své druhé životy? Jsou stejně extravagantní jako jejich vystoupení, nebo dávají přednost eleganci?

Právě zachycení striptérek v jejich intimním prostředí v kombinaci s jejich exhibicionismem se snažila do svých fotografií promítnout Bronwen Parker-Rhodes. Ta se během své kariéry DJky seznámila v nočních klubech s mnoha takovými slečnami, a tak pro ni nebylo těžké docílit na fotografiích přesně toho, co si přála – jejich přirozenosti. Podle vyjádření, které napsala pro hufingtonpost.co.uk, je velký rozdíl v tom, jak se dívky tváří, když pózují pro celé publikum za peníze, nebo když je jejich jediným divákem právě fotografka.

 

I přesto, že měly striptérky poměrně volnou ruku ve výběru póz i oblečení, většina z nich stejně sáhla po odvážných kouscích. Konkrétně u těchto děvčat je tedy jasné, že exhibicionismus není jen nutnou pracovní přetvářkou, ale stává se i životním stylem.

   

 

 

Lucie Drugdová


Klíčová slova: rxrx, luciedrugdovaDiskuse ke článku