Islám se šíří ohněm, mečem a pyjem | Reflex.cz
nahoru

Islám se šíří ohněm, mečem a pyjem

Jiří X. Doležal26. března 2013 • 13:56
Arab a žena
Arab a žena
• foto: 
Profimedia

Řady pravdoláskařek, které mne na Internetu častují velmi ne(multi)kulturními slovy, má pro své přesvědčení zjevně pádný důvod. Konverze k islamofilii u nich nastala po pozitivním zážitku s penisem, jehož majitel islám vyznával.

Pravdoláskařky se do mne pustily i na Facebooku, a já se jal prohlížet jejich profily. Když vtom mne udeřil do očí podivný společný znak. Řada z těch děvčat je ve vztahu s někým, kdo se jmenuje Mustafa, Ahmed nebo Ali. Občas i Mukembe.

 

Vzápětí začaly vycházet blogísky pravdoláskařů o mé celkové klerofašistické, xenofobní a etnocentrické nechutnosti, a ke mně začaly doléhat i drby o jejich autorkách. A tak jsem najednou začal výlevy těch děvčat nazírat trochu jiným pohledem a více jim rozumět.

 

Jedna z pravdoláskařek, která mne teď na Internetu za články o Hance a Tonče cupuje na cucky, prý dokonce trpěka chronickým vaginismem. A vyléčila jí až návštěva jedné nejmenované severoafrické země. Prostě - pro některá česká děvčata je první opravdu pozitivní sexuální zkušenost neoddělitelně spojena s islámem.

 

A tak prosím všechny, kteří nechápou či odsuzují chronickou islamofilii pravdoláskařek a levičand vůbec: pochopte je, dělají to z lásky.Klíčová slova: rxrx, jirixdolezal


Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Konspirační teorie realitou: Projekt MKUltra a vládní pokusy na lidech
PREMIUM X JXD: Menhiry a erekce aneb Jak se mi tajemnou silou postavila hůl
PREMIUM X Petr Sokol: Sázejte na politiku, dokud se v českých sázkových kancelářích nenaučí určovat kursy
PREMIUM X Ivan Stěpanovič Koněv: Hrdinný osvoboditel Prahy, nebo padouch?
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Proč se Čapí hnízdo nesmělo dostat před soud

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější