nahoru

Detektor komunistických nařízení: Jak si stojí Česko?

mc 23. prosince 2021 • 06:20
Petr Fiala
• foto: 
Zbyněk Pecák

Dlouhé týdny jsme čekali a je to konečně tady! Fialova vláda se konečně dostala do křesel a může nastolit právo a pořádek. Po měsících, nebo spíš letech chaosu, to bude vítaná změna. Změna, kterou jsme si plni nadějí zvolili. A tak se náš speciální reportér Tomáš Plhoň vydal na první tiskovku nové vlády, kde doufal, že vyslechne, jak vláda plánuje řešit koronavirus. Doufal špatně. Nebo...no na to se radši podívejte v dnešním díle Událostí Luďka Staňka na Mall.tv.

Ve všech okolních státech si utahují opasky, koronavirus je drtí jako naposledy před rokem. A ani my nejsme výjimka. Teda v tom drcení koronavirem, utahování opasků se nás jaksi netýká. Však přeci nám vláda nebude přikazovat co smíme a nesmíme, jsme myslící lidé, kteří nepotřebují nějakou totalitu plnou nařízení. Stejně tak jako nám zákonu nemusí nakazovat, že se nekrade a nevraždí...

mc


Klíčová slova: Události Luďka StaňkaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.