nahoru

Tohle vám v bance asi zapomněli říct! Čtěte, aby vám peníze neprotekly skrz prsty

Prezentace klienta 22. listopadu 2021 • 00:00
Tohle vám v bance asi zapomněli říct! Čtěte, aby vám peníze neprotekly skrz prsty
foto: Shutterstock

Lidé si velmi často myslí, že různé benefity, výhody a pravidelné slevy jsou spojené jenom s prémiovými platebními či kreditními kartami. Není to pravda. Máte na ně nárok i se svou běžnou platební kartou Mastercard. Pokud jste si tedy při zakládání bankovního účtu vybrali právě Mastercard, můžete děkovat své prozřetelnosti! V článku vám vysvětlíme, jak tuto „obyčejnou“ kartu využijete naplno. A co víc: peníze vám ušetří také při nákupu vánočních dárků.

(Ne)obyčejná platební karta s nečekanými benefity

Ne každá platební karta přináší celoroční výhody a slevy – Mastercard ano. Mastercard je partnerem všech českých nákupních dnů, takže dokáže vyjednat dodatečné extra slevy, které jsou nad rámec slevových kupónů. Ale svět se netočí pouze kolem nákupních svátků. Peníze vám Mastercard šetří celoročně a ve štychu vás nenechá ani při nákupech vánočních dárků. Slevové vouchery najdete na mujmastercard.cz. Radíme, abyste si tuto stránku uložili. V průběhu roku se totiž slevové kupóny obměňují. A nemyslete si, peníze ušetříte u známých značek jako je Datart, KFC, Hervis, Flixbus, Samsumg, Xiaomi a mnoho dalších.

(Ne)obyčejná platební karta s nečekanými benefity (Ne)obyčejná platební karta s nečekanými benefityFoto Mastercard

Mastercard vám zároveň zpřístupní exkluzivní sportovní zážitky v Česku i v zahraničí. V ČR jde např. o trénink s lyžařským trenérem a bývalým reprezentantem v běhu na lyžích, Martinem Koukalem.

TIP: Na stránce mujmastercard.cz/sport najdete zvýhodněné přístupy do nejpopulárnějších fitness appek (Fitify a Headspace).

(Ne)obyčejná platební karta s nečekanými benefityVIDEO Mastercard

HC Sparta Praha

Fandíte hokejové Spartě? Díky Mastercard si můžete pořídit exkluzivní vstupenky do Mastercard sektoru. Občerstvení si můžete objednávat během zápasu a to přímo k vašemu sedadlu! Zážitek hodný králů, že? A ten výhled na lední plochu…

TIP: Stránka mujmastercard.cz vám poslouží jako skvělá inspirace pro výběr vánočních dárků. Teď tam na váš čekají až 25% slevy!  

Teď už víte, že vaše obyčejná platební karta Mastercard je opravdu neobyčejná.

(Ne)obyčejná platební karta s nečekanými benefity (Ne)obyčejná platební karta s nečekanými benefityFoto Mastercard

 

Nejčtenější komentáře