nahoru

Konečně relevantní informace o zdravotním stavu Miloše Zemana! K obědu spořádal meruňkové knedlíky a klobásu

mc 13. října 2021 • 20:00
Prezident Miloš Zeman
• foto: 
ČTK

Nepříznivý zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana zůstává nadále záhadou. Hrad se obrnil hradbou mlčení, ze které se víceméně ozývají jen žalmy Jirky Ovčáčka. Teď však prezidentův mluvčí pustil do světa pecku! A na tuto (ne)zbytnou novinu se dnes podíváme s Ondřejem Formánkem v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv.

O náhlé a záhadné hospitalizaci prezidenta si v Česku šuškají už i vrabci na střechách, nikdo však doposud oficiálně neřekl, co se stalo. Otázky má nejen veřejnost, ale i politici, kteří teď moc netuší, na koho se po volbách obrátit. A co na to vše mluvčí hlavy státu? „K obědu měl dnes pan prezident meruňkové buchty, na zítřek (středu) si objednal vinnou klobásu s bramborovou kaší,“ sdělil našemu národu Ovčáček. A nejsmutnější na tom celém je, že i přes to je to ta nejkonkrétnější a nejdetailnější informace o životních funkcích naší hlavy státu, kterou jsme od hradní kanceláře dostali za dlouhou řadu dní…

Více se dozvíte v Událostech Luďka Staňka, které najdete ve videu v úvodu článku.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.