nahoru

Peková, Volný, Cibulka aneb kuriozity ukryté v šedomodré papírové obálce

mc 12. října 2021 • 06:30
Ilustrační foto
• foto: 
E15 Michaela Szkanderová

O volebním víkendu dorazilo k urnám přes 5,4 milionu Čechů, což byla největší účast od roku 1998. Každému z nich předtím přišla domů tajuplná šedomodrá papírová obálka, ale jen málokdo se pozorně seznámil s jejím s obsahem. Pojďte se s námi v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv vypravit na dobrodružnou exkurzi do nitra letošních kandidátů.

Už dobrých třicet let oslovuje české voliče s nabídkou čistého neředěného šílenství. A čeští voliči ho už dobrých třicet let ignorují. Petr Cibulka se ale nevzdává a dokonce někde sehnal 26 lidí pro svou bizarní kandidátku. To mladší Švýcarská demokracie voličům nabídla jen sedm kandidátů, ale i přesto inkasovala výrazně více hlasů. Že by zaúřadovali Češi žijící ve Švýcarsku? Která strana vložila svou důvěru v astrologa? A kdo je to Eduardo Junior Fernandez Gomez?

To a ještě více se dozvíte v Událostech Luďka Staňka, které najdete ve videu v úvodu článku.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.