nahoru

Babiš prohrál, Spolu vyhrálo a Komunisti konečně po 100 letech míří do p*dele!

mc 11. října 2021 • 20:00
Volby 2021: Vojtěch Filip ve štábu KSČM (9.10.2021)
• foto: 
Foto Blesk - Alexander Malachovský

Letošní volby jsou konečně za námi a byla to ještě větší sranda, než jsme předpokládali! Babiš strašil Piráty a nakonec ho suverénně smetl Fiala. ČSSD a KSČM skončily v propadlišti dějin a anti-rouškařům zbyly jen oči pro pláč. Pojďte se s námi v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv podívat na highlighty této kuriózní události.

Trvalo to pouhých 100 let, ale Vojtěch Filip a jeho rudí soudruzi konečně míří do p*dele. Šéf komunistů rezignuje a stejně končí předseda jejich původní, o něco méně smrtelná mutace. Hamáček se navíc po debaklu ČSSD zapíše do historie jako jeden z nejzbytečnějších ministrů vnitra a nejneschopnějších lídrů stran. Pozitivní zprávou ale také je, že ostrouhaly i národovecké strany xenofobních anti-rouškařů, jejichž sebevědomí značně převyšovalo jejich intelekt. Největším looserem letošních voleb je však bohužel někdo úplně jiný...

Více se dozvíte v Událostech Luďka Staňka, které najdete ve videu v úvodu článku.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.