nahoru

To nejlepší z Andrejova velkého díla. Jak poslat ekonomiku ke dnu i v době růstu

mc 9. září 2021 • 20:00
Andrej Babiš při focení na obálku své knihy Sdílejte, než to zakážou!
• foto: 
Facebook @AndrejBabis

Babiš vždycky sliboval, že bude stát řídit jako firmu. Ale vypadá to, že ho spíš řídí jako kampeličku, kterou se rozhodl vytunelovat do základů. Ale naoko se mu nejdřív ohromně dařilo, a tak mu to občané baštili jak koblihy. A co na tom, že jeho úspěchy fungovaly jen na základě toho, co dokázaly předchozí vlády. Babiš rozpustil naše finanční polštáře úplně stejně rychle jako naděje na zdárnou budoucnost. Jakmile se už nemohl chlubit snižování státního dluhu, přestěhoval svůj zadek na jinou pozici ve vládě. Stát teď vede směrem do pekla už na všech frontách, ne jen těch finančních. Více v Událostech Luďka Staňka na Mall.tv.

Happy birthday, Andy! Tady máš od nás opožděný dáreček, takové naše malé zúčtování. Jen aby sis nemyslel, že tě někdo neprokoukl. Jenže co naplat, průměrná finanční gramotnost je v tomhle státě hodně nízká a to hraje Andymu i celému ANO krásně do karet.

mc


Klíčová slova: Události Luďka StaňkaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.