nahoru

Best In Covid Again! Supertajné plány Adama Vojtěcha na podzimní vlnu

mc 7. září 2021 • 20:00
Adam Vojtěch a Andrej Babiš
• foto: 
Twitter Úřadu vlády

Vítáme tě, starý příteli, stýskalo se nám. Ano je to tak, covid je zpátky! Ale abychom nepředbíhali, první byl zpátky nový rituální tanec vlády "best in covid" a sním spojené další obřady končícího léta a začínajícího podzimu. Už jsme si to jednou prožili, není to nic nového, přesto nám tu odborná veřejnost ochá a achá překvapením nad rostoucím číslem R. Ale nebojte se, kmenový vůdce má plán. Jen nám neřekne jaký. Více v Událostech Luďka Staňka na Mall.tv.

Abychom vás pořád nenudili volbama, je třeba vrátit se ke covidu, protože i on se teď vrací k nám. Babiš ještě před pár dny provolával slávu s hláškou "best in covid" a opět na sebe úder ruky Páně nedal dlouho čekat. Čísla stoupají a lidé, chtěj vědět, co bude dál.

No co by...přestaneme nosit roušky, tři měsíce po ideální době na třetí dávku začneme řešit další očkování a završíme to celostátní nucenou karanténou, která nás volně přenese do nového roku. 

mc


Klíčová slova: Události Luďka StaňkaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.