nahoru

Nový černý kůň voleb: Švýcarskými pravidly k české prosperitě?

mc 30. srpna 2021 • 20:00
Mikrobioložka Soňa Peková
• foto: 
Nguyen Phuong Thao

Nejdřív předpověděla, že koronavirus zmizí během půl roku a pak přišla s teorií, že mutace neexistují a namísto toho jsme oběťmi laboratorního experimentu. A teď chce do Sněmovny! Pojďte se s námi v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv podívat, kdo je další žhavá kandidátka letošních voleb.

Do voleb zbývá už jen pár dní a přední favorité by měli zpozornět. Do závodu o voliče se totiž přihlásil nový kůň a komu to doposud nebylo jasné, tak řeč je samozřejmě o 

molekulární bioložce Soně Pekové!

Žena, která se v této hyperkorektní době laskavě postarala o to, aby ve skupině psychopatických covid-Nostradamů bylo zastoupeno i něžnější pohlaví, chce do Sněmovny. Pokud byste ale tipovali, že se Peková dostala na promakanou kandidátku Volného Bloku či SPD, pak byste byli vedle… Soňa dala přednost jinému a dosud neznámému bizarnímu uskupení.

Více se dozvíte v Událostech Luďka Staňka, které najdete ve videu v úvodu článku.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.