nahoru

NATO nepotřebujeme, Zeman přišel na úplně jinou obrannou strategii

mc 20. srpna 2021 • 20:00
Miloš Zeman při hradní pietě za oběti covidu
• foto: 
Zbyněk Pecák

Dvacet let snažení, ale válku v Afghánistánu nakonec spojenci stejně projeli na plné čáře. České republice se alespoň jakž takž daří přivézt všechny místní spolupracovníky. Ten hlavní problém ale bohužel zůstává... Pojďte se s námi v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv podívat, co zase vyvádí náš Vrchní velitel ozbrojených sil.

Česká republika se při evakuaci armádních spolupracovníků z Afghánistánu po dlouhé době nezachovala jako laciná prostitutka. Bohužel ale nemůžeme tak úplně jásat. Pořád totiž máme našeho prezidenta, který by rád vystoupil ze společenství NATO, které tak nějak ručí za naší obranu. A zároveň by rád snížil výdaje na obranu…

Budeme se bránit chlebem se solí? Místo protitankových střel budeme na nepřátele nepříjemní? Samé otázky, žádné odpovědi. A to je opět chvíle pro našeho zvláštního reportéra Tomáše Plhoně, který otázky klade, ale odpovědi nepotřebuje.

Více se dozvíte v Událostech Luďka Staňka, které najdete ve videu v úvodu článku.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.