nahoru

Horké léto celebritám vypařilo mozek: Něrgešová i Sokol předvádí psí kusy na Instagramu

mc 5. srpna 2021 • 17:00
Celebritám na sítích hrabe: Sokolovi se prázdní pytlík na perly i lebka
• foto: 
Mall TV

Nebylo by to správné léto, aby na sebe celebrity nepotřebovaly řádně upozornit na sociálních sítích. Zatímco Agáta Hanychová se chlubí sexy vzhledem na dovolené, Laďka Něrgešová se pitvoří do kamery a pronáší nesmyslný monolog. Nikdo ale nemá na Ondřeje Sokola, který natočil skeč prodeje pravých umělých perel alá noční televizní pořady. Nutno říct, že ačkoliv se snažil, scénka postrádala vtip i nápad. Zfleku by ale mohl prodejní pořady sám moderovat. Více v Síťovinách na Mall.tv.

Martin Jirman, Lucie Macháčková, Petr Vojnar a Bára Guzdková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

mc


Klíčová slova: síťovinyDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.