nahoru

Epická výprava vlastenců: Vakcíny odmítají, ale alkoholem nešetří

mc 30. července 2021 • 15:10

„Bojovníci za svobodu a vlast“ se sešli a za hlasitého pokřikování a popíjení vyrazili na plavbu lodí. Jejich epické tažení naštěstí dokumentoval kameraman, takže o to nebudete ochuzeni. Víte, jak se pozná pravý vlastenec? Třeba tak, že odmítá očkování jako něco smrtícího a každý pokřik vydatně zapije úplně „neškodným“ alkoholem. Na legendární tažení a další perly ze sociálních sítí se podívejte v novém díle pořadu Síťoviny internetové televize Mall.tv.

Martin Jirman, Lucie Macháčková, Petr Vojnar a Bára Guzdková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

mc


Klíčová slova: očkování, covid-19, síťovinyDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.