nahoru

Mynář přebírá agendu za Zemana. Z Hradu se stává opravdový vepřín

mc 24. června 2021 • 18:30
Miloš Zeman pobavil po volbě svým aligátorem
• foto: 
Reprofoto TV Prima

Miloš Zeman není k zastižení! Nemusíte mít ale o našeho milovaného prezidenta strach, nikam bohužel nezmizel, jen už nemá svůj proslulý Aligátor. Pojďte se s námi v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv podívat, jak se se Zemanem odteď spojíte.

Pokud byste se chtěli panu prezidentovi dovolat, pak máte smůlu a budete muset svá přání a slova díku říct někomu jinému odpovídajícího charakteru a postavení. Zkuste třeba před spláchnutím mluvit do záchodové mísy. Zeman se totiž vzdal svého mobilního telefonu a agendu za něj definitivně přebírá kancléř Vratislav Mynář.

Nebude to ale problém pro samotného Miloše Zemana? Jak se s ním teď zkontaktují ti, kdo chtějí vyměnit nějakého ministra a nevědí, jestli se na Hradě zalíbí? Samé otázky, žádné odpovědi. A to znamená že je tu chvíle pro našeho zvláštního reportéra Tomáše Plhoně, který otázky klade a odpovědi nepotřebuje.

Více se dozvíte v Událostech Luďka Staňka, které najdete ve videu v úvodu článku.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.