nahoru

Sexy vojandy izraelské armády berou TikTok útokem: Je libo prsíčko, stehýnko nebo samopal?

mc 23. června 2021 • 13:00
Sexy vojandy izraelské armády berou TikTok útokem: Je libo prsíčko, stehýnko nebo samopal?
• foto: 
Mall TV

Nejen české sociální sítě se hemží bizárem z nejvyšších míst. Ovčáčka sice jen tak někdo netrumfne, ale izraelská armáda k tomu má slušně našlápnuto. TikTok i Instagram zahlcují videi, které byste od vojáků asi jen těžko čekali. Záchrana želvy je asi ještě v rámci programu v pohodě, tanečky sexy vojaček, převlíkací kombo vyholeného jinocha nebo akustický ASMR orgasmus v podobě nabíjení zbraně ale už patří do jiné kategorie. Více v Síťovinách na Mall.tv.

Martin Jirman, Lucie Macháčková, Petr Vojnar a Bára Guzdková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

mc


Klíčová slova: síťovinyDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.