Hamáček a jeden z nejhorších kšeftů: Vyměnit Vrbětice za milion vakcín, které nefungují

Není dne, kdy bychom se u ranních, odpoledních i večerních zpráv nenas*ali. Jednou to je best in covid, jindy best in očkování, škatulata na ministerstvech a pak tu máme Vrbětice. Kauzička, která nám nedá spát. A spát teď asi nebude ani Jeník Hamáčků, který jak se zdá plánoval vyměnit Vrbětice za milion Sputniků. Ano, čtete dobře - informace o teroristickém útoku na území Česka chtěl dát nepříteli za milion kusů vakcíny, která na Slovensku rozstřelila vládu, a která ani neobsahovala tytéž složky, na které mají studie. Ba-dum-tsss...více v Událostech Luďka Staňka na Mall.tv.

Občas si říkáme, jestli to co nám média předkládají jako zpravodajství není nějaká skrytá kamera nebo sestřih z Bláznivé střely. Titulky tomu dost odpovídají. S velkou pompou se 10. května otevřou sjezdovky. Hamáček chtěl vyměnit Vrbětice na milion Sputniků. No řekněte, nezní to jako nějaká praštěná komedie?

Bohužel to vypadá, že to je tvrdá realita a po Trumpově hlášce o injekčnímu podávání dezinfekce vyhráváme druhé a třetí místo za nejlepší nápady století. Jeník má prostor na jeden poslední nápad, ten nejlepší - jít už do pr*ele...