nahoru

Lordem snadno a rychle? Mikýř prozradí, jak na to. Spoiler alert: je to podvod

mc 3. května 2021 • 09:30

Spousta z vás (čti, nikdo z vás) nám píše, jaktože je Mikýř Lord. A my všem odpovídáme, zcela legálně - má na to papír a všechno. Vlastně papír a to je všechno. Za směšných 50 euro si ten papír můžete koupit i vy. Ale je to asi tak vše, co budete mít, papír s hezkou grafikou. Protože tohle kupování titulů, který propaguje i Snoop Dogg, je prostě podvod. Podvod, na kterým někdo vydělává nehorázný peníze. Za těch 50 éček si sice koupíte jednu stopu čtvereční plochy někde uprostřed uprděný louky ve Skotsku, ale tim to tak skončilo. Zato majitel tý louky, na vás a 89 999 dalších jako vy vydělá 4,5 miliony euro. A to už se vyplatí ne? Více v Mikýřově úžasné pouti internetem na Mall.tv.

Za časů dávných bohů, hrdinných náčelníků a králů, neklidem zmítaná země zrodila hrdinu. Byl jím Mikýř, mocná princezna, zocelená žárem bitev. Síla... vášeň... nebezpečí. Jeho odvaha změní svět.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.