nahoru

Vyslovení nedůvěry vládě? Na první pohled logické, ale dost nedomyšlené. Co pak?

mc 28. dubna 2021 • 20:00
Koalice SPOLU: Marian Jurečka (KDU-ČSL)
• foto: 
Foto Blesk - Michal Protivanský

SPOLU do p... Nejzábavnější opoziční koalice sbírá ve sněmovně podpisy na vyslovení nedůvěry vládě. Jenže to má takový maličký háček... Pojďte se s námi v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv podívat na to, jaký má tahle trojice hrdinů plán na záchranu naší země.

„Je správné zlu se postavit, ať už jsou vyhlídky jakékoli,” nechal se slyšet Jurečka, jehož lidovci patří do koalice SPOLU, a to už samo o sobě o mnohém vypovídá. A stejně tak o kvalitě této trojice krásně slazených hrdinů vypovídá jejich plán, co by se po onom osudném vyslovení nedůvěry mělo dít. Nemají totiž vůbec žádný!

A to chce opravdu hodně odvahy přijít s takovou šaškárnou půl roku před volbami, kdy navíc řešíme největší zahraničně politickou krizi od revoluce. Nemluvě o tom, že se pan Jurečka jaksi zapomněl zamyslet nad tím, jestli bychom tímto jejich hrdinným aktem nesvěřili moc do rukou ještě většímu zlu. Protože všichni víme, kdo sedí na Hradě...

Více se dozvíte v Událostech Luďka Staňka, které najdete ve videu v úvodu článku.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.