nahoru

Vláda konečně objevila IT systém, který nespadne! Ale dukovanský reaktor, ten jen tak nepostaví

mc 1. dubna 2021 • 20:00
Jaderná elektrárna Dukovany
• foto: 
Archiv Blesku

Vláda naplno rozjíždí proces, který povede k výstavbě dalšího jaderného bloku v elektrárně Dukovany. Ano, ta samá vláda, která nezvládne ani vytvořit funkční systém státní správy, který by nespadl, se rozhodla, že dostavba jaderné elektrárny bude hračka... Pojďte se s námi v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv podívat, jestli se máme začít bát.

Spousta knoflíků, spousta elektroniky a když něco zvoráte, tak... Viděli jste Černobyl? Naši někteří politici zřejmě ne, protože se velmi podivně snaží  co nejblíž k té zakázce naše bratry z Ruska, před kterými varuje mimo jiné třeba naše tajná služba.

Je tohle ideální příležitost vybrat hypotéku a postavit si na zahrádce protiatomový kryt? Máme se ládovat tablety s jódem? Samé otázky, žádné odpovědi. A tedy i příležitost povolat do zbraně našeho zvláštního reportéra Tomáše Plhoně, který otázky klade, ale odpovědi nepotřebuje.

Více se dozvíte v Událostech Luďka Staňka, které najdete ve videu v úvodu článku.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.