nahoru

Rusko hrozí diplomatickou válkou s EU, za všechno může tento člověk – Alexej Navalnyj

mc 12. února 2021 • 21:00
Premiér Andrej Babiš (ANO) v pravidelném nedělním informačním videu Čau lidi. (7.2.2021)
• foto: 
Reprofoto YouTube

Tak jsme se dočkali, milí přátelé. Prodloužení nouzového stavu nebylo schváleno. Včera večer málem trefilo i reportéry ČT, kteří už toho zažili víc než běžný novinář. Nic platně nebyly prosby, nic platné nebylo vyhrožování, Babiš prostě ostrouhal. A s nim i my všichni. Tak doufáme, že tahle lekce poslancům stála za to... To a něco dalšího i o Alexi Navalném v Událostech Luďka Staňka na Mall.tv.

Abychom si to ujasnili, nouzový stav nám končí, protože sněmovna chtěla Babišovi a jeho partě dát za vyučenou. Že tím nejvíc trpět bude obyvatelstvo, to už jim asi nedošlo. Naštěstí to nedošlo ani většině obyvatelstva.

Ti se totiž těší, jak skočí na nákupy, nebo třeba do posilky, bazénu, na výstavu, k holiči a hlavně!!! Do hospody samozřejmě. No ještě se může stát, že hejtmani svým slepičkám a husíčkám přistřihnou křidýlka. A jestli ne, tak času v pondělí u IKEY!

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.