Ministerstvo zdravotnictví spustilo webovou stránku centrálního registračního systému, na které se lidé starší 80 let mohou přihlásit na očkování proti covidu-19. Po spuštění systém vykazoval problémy (15. 1. 2021)

Ministerstvo zdravotnictví spustilo webovou stránku centrálního registračního systému, na které se lidé starší 80 let mohou přihlásit na očkování proti covidu-19. Po spuštění systém vykazoval problémy (15. 1. 2021) Zdroj: ČTK / Ptáček Jan

Český podnikatel = vyhubený druh. Dostal ho koronavirus, dodělá ho pár ran do zad od vlády

I když je očkování pořádná bžunda, dneska jsme si řekli, že vás ušetříme. Místo toho si hezky probereme, jak to je s pomocí pro podnikatele, kterým stát v posledních už téměř 12 měsících šlape po krku věčnými restrikcemi a opatřeními. Tak se podívejte na Události Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv.

A co si budeme povídat...je v tom zase bordel. Slibované tisíce miliard v nedohlednu, ale tak aspoň ta pětina. Samozřejmě trošku s křížkem po funuse, ale lepší pozdě, než nikdy, což by u nás taky nebylo nic divnýho. Máme tu kompenzační bonus, protože pět stovek na den, z toho vyžije čtyřčlenná rodina jedna radost.

Pak v tom je i program antivirus, kterej nám za chvíli končí. Naše slavná vláda to totiž zase co? No jo, podělala. Program EU na dvanáct měsíců běžel i v létě, kdy to nebylo třeba, takže teď když to třeba bude, budou mít podnikatelé co? Ano, ho... A to není všechno - více se dozvíte, když kliknete na plej.