nahoru

Bude Andrej Babiš příští rok na střídačce? Holky a kluci z opozice, zatím se moc nepředvádíte!

mc 12. ledna 2021 • 20:00
Opozice se šikuje proti Babišovi. Zleva šéf Pirátů Ivan Bartoš, předseda STAN Vít rakušan, šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová, místopředseda ODS Martin Kupka a předseda KDU-ČSL Marian Jurečka na tiskové konferenci z dubna 2020.
• foto: 
Profimedia.cz

Víte, jak na jaře chyběly roušky a dezinfekce? Tak teď chybí jehly. Ano, čtete správně - máme spoustu vakcín, ale ne čím ji píchat. Tak snad se nebudou repasovat ty z Drop inu. A co je tam dále nového? Na to se podíváme s Luďkem Staňkem v Událostech z produkce internetové televize Mall.tv.

Jde to s náma od desíti k pěti - je to tak špatný, že kvůli počtu mrtvých už prolamujeme i emisní limity. Ale nejdřív to někdo musel „umožnit“! A Miloš zase vystrčil tu svojí kudrnatou hlavu a vyjádřil se k poslednímu dění - tomu v USA. A dostal za to hned céres až z Ukrajiny.

No ale to pravé důležité? Miloš prohlásil hladové hry za zahájené, teda pardon - oznámil temín voleb, takže všechny penízky co do kampaně kdo nacpe, počítají do zákonem daného limitu. No a volby? To bude zase poděl, sami se můžete přesvědčit v krátkém resumé od Luďka Staňka.

mc
Diskuse ke článku