nahoru

Masivní invaze mladých hrabošů, Václav Klaus mladší a jiné pohromy

red 23. prosince 2020 • 16:00
Václav Klaus mladší (ODS)
• foto: 
ČTK

V dnešním díle se ohlédneme za rokem 2020. Tak jako hezky. Nebo tedy hezky... tak hezky, jak to jen jde.

Ano, dnešní Události Luďka Staňka jsou poslední před Vánocemi. Takže jsme ve sváteční náladě a bilancujeme. Ohlížíme se za tím, co nás ještě v lednu 2020 děsilo, a to byste neuvěřili, co to bylo. Klikněte na video, uvidíte sami.

A pak je tu taková legrační věc s vakcínami. Tedy s tím, co způsobují. Věřili byste, že slova "VAKCINACE" a "MUTACE" se rýmují? To asi není samo sebou. Ani náhoda. Věřte nebo ne. Opravdu. Není to pravda, ale mohla by být, zeptejte se Václava Klause mladšího.

Andyho lekce z pokrytectví: S komunisty musíme souhlasit, ale samozřejmě jen na oko

A co by to bylo za začátek týdne bez pravidelného exkluzivního rozhovoru s našim milovaným vedoucím Centrálního řídícího týmu chytré karantény, šéfem Rady vlády pro zdravotní rizika, Předsedou rady pro duševní zdraví, premiérem České republiky a nově i vládním zmocněncem pro očkování, Andrejem Babišem. Tentokrát se rozhodl udělit lekci z pokrytectví. A že se mu to povedlo! Tohle nezachrání snad už ani ten zimní slunovrat.

red
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.