nahoru

Csáková opět udeřila: Bojovnice proti koronavirovým opatřením nazpívala tématickou píseň

venu 4. prosince 2020 • 18:20

Už před časem se zpěvačka Ilona Csáková pasovala do role bojovnice proti koronavirovým vládním opatřením. A po vzoru svých několika kolegů se i ona rozhodla nazpívat tématickou píseň. Z té však vyplývá, že největší strach má z toho, že si nebude moci dojít na nehty, zpívat na playback na svých koncertech, a bude si muset najít běžné povolání, třeba recepční. Tak snad to až takhle daleko nedojde. Budeme držet palečky. Více se dozvíte v novém díle pořadu internetové televize Mall.tv Síťoviny.

Martin Jirman a Lucie Macháčková jsou zde proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity prostřelili napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižnou zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

venu
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.