nahoru

Máme ideální partnerku pro Karlose Vémolu: Obří prsa vlastní, snad nebude vadit, že bývala chlap

venu 16. října 2020 • 16:00
Máme ideální partnerku pro Karlose Vémolu: Obří prsa vlastní, snad nebude vadit, že bývala chlap
foto: Profimedia ; Pavel Mazáč

Známý bojovník Karlos Vémola se proslavil nejenom svými zápasy v kleci, ale také zálibou v randění s ženami, které se pyšní absurdně obřími umělými prsy. A jelikož je nyní oficiálně sám, jelikož ho kvůli jeho nevěrám opustila přítelkyně i s jejich dcerou, máme pro něj tip na novou kořist. I když ze zahraničí. Ale co. Snad mu nebude vadit, že dřív byla chlap. Teď si ale nechala vyrobit gigantické nárazníky, které jsou pro Karlose tak zásadní. Tak snad dobrý. Víc se dozvíte v pořadu internetové televize Mall.tv Síťoviny.

Video ke článku zhlédněte zde:

Petr Vojnar a Marie Radostová jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

 

venu
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.