nahoru

Samozvaní koronaviroví odborníci na sociálních sítích: Anife Vyskočilová, Hůlka...kdo bude další?!

venu 15. října 2020 • 13:40
Samozvaní koronaviroví odborníci na sociálních sítích: Anife Vyskočilová, Hůlka...kdo bude další?!
foto: Instagram @anifevyskocilovaofficial; Martin Sekanina

Sociální sítě hýbou světem zejména v době koronavirové. Celebrita Anife Vyskočilová vzkázala přes svůj Facebook ministru zdravotnictví Prymulovi, co se jí na něm nelíbí, a že jí při nákupech končí v košíku jen salámy od Babiše. A mlčet nehodlá ani zpěvák Daniel Hůlka. Když totiž nepochytřuje veřejnost o tom, jak jsou pro k smrti vyděšené děti ve školách roušky nebezpečné, píše otevřený dopis prezidentovi ohledně položení mokrého hadru na hlavu. Kdo se z řad celebrit ozve dál?! Více se dozvíte v pořadu internetové televize Mall.tv Síťoviny.

Video ke článku zhlédněte zde:

Petr Vojnar a Marie Radostová jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

 

venu
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.