nahoru

Neuvěříte, že tohle premiér řekl. Autentické hlášky z projevu Andreje Babiše jako (de)motivační plakáty

Martin Bartkovský 14. října 2020 • 14:10
Neuvěříte, že tohle premiér řekl. Autentické hlášky z projevu Andreje Babiše jako (de)motivační plakáty
foto: ČTK, koláž reflex.cz

V pondělí večer toho bylo opravdu moc. Nejprve celý národ čekal na tiskovou konferenci ministra zdravotnictví Romana Prymuly, aby ta následně byla zrušena a před kamery vystoupil sám premiér Babiš (v doprovodu vybraných ministrů). Tam předvedl neuvěřitelnou slovní gymnastiku, když ani jedno z jeho tvrzení nedávalo smysl. O den později tohle nešťastné vystoupení trochu zachránil svým démonickým projevem sám Prymula. Směšně inscenovaný, ale snad účinný projev ministra zdravotnictví s naléhavostí národu řekl, co je teď potřeba dělat. Na výroky Andreje Babiše by se ale nemělo zapomenout. Přinášíme vám je proto jako sadu (de)motivačních plakátů volně ke stažení.

Jako opilec po desátém pivu, jako milovník marihuany po opravdu silném jointu nebo jako rošťák před tabulí, který se, chycen při činu, vykrucuje před učitelem. To všechno připomínalo pondělní vystoupení premiéra Babiše. Člověk, který se běžně chodí před kamery pochválit za práci jiných, nyní narazil na otázky, ze kterých nebylo úniku. Zachoval se tedy tak, jak je mu vlastní. Přepnul do husákovštiny a tam, kde si nebyl jistý, prostě odvedl vyjádření do ztracena. A co hůř, chvílemi dokonce relativizoval počet obětí koronaviru a tím i veškerá vládní opatření.

Babišovy kostrbaté odpovědi na otázky jsme vám doslova přepsali v tomto článku. Jako vzkaz pro naše budoucí já do dnů bez pandemie a před příštími volbami jsme ale ty největší perly předělali do podoby jednoduchých demotivačních plakátů, aby každý viděl, jaký člověk řídí naši zemi. Stáhněte si je zdarma z naší fotogalerie a šiřte dle potřeby.

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.