nahoru

Rozpočtový freestyle pokračuje! Zemanův průplav má zelenou

red 7. října 2020 • 12:20
Události Luďka Staňka
Události Luďka Staňka
• foto: 
Mall TV

Budeme mít nový kanál. Jako opravdu velký kanál, dlouhý, krásný a především strašně drahý. A jak jsme k němu přisli? To zjistíte v dnešních Událostech Luďka Staňka.

Je to kanál Dunaj-Odra-Labe, dlouhodobý sen Miloše Zemana, nikoho jiného. A jak víme, Miloš Zeman už dělá věci jen proto, aby se pomstil. A tady se rozhodl pomstít zjevně celému národu a státnímu rozpočtu. Ale nebojte, peníze přitečou z budoucnosti. Klikněte na video a uvidíte odkud.

Video ke článku můžete zhlédnout zde:

A pak je tu samozřejmě ta věc s rouškami. A s tím, že covid neexistuje a všechno je to výmysl. Možná ano, ale lidé, kteří proti nim protestují jsou reální. A mají skutečné problémy a také sny. Třeba touží být zpěvákem skupiny Iron Maiden nebo lidmi, kteří se nenechají oblafnout. A oboje se jim rozhodně splní. My každopádně máme další skvělý nápad na to, jaké konspirační teorii by měli začít tihle lidé věřit.

red
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.