nahoru

Nejpotupnější den českého fotbalu nekorektně rozvášnil Sašu Vondru

-bam- 2. října 2020 • 10:40
Alexandr Vondra, ODS
Alexandr Vondra, ODS
• foto: 
E15 Michael Tomeš

Víme, jak pokračoval rozčilený tweet Saši Vondry, jímž vyvolal pozdvižené obočí politicky korektních a vůbec všech férových lidí. Reagoval totiž na penaltu, kterou potupně inkasovala Slavie v zápase proti Midtjyllandu. Celý díl Událostí Luďka Staňka najdete v článku!

Liga mistrů nebude. Zase nás zařízli! Největší zrada a potupa od Mnichova se udála – no hádejte, zrovna 30. září. Modří už vědí. A dobře ví I Saša Vondra. Jako disident nemůže přece mlčet tam, kde se děje bezpráví. Udělal to akorát... tak trochu nediplomaticky. V jeho tweetu je však jen malý zlomek toho, co chtěl Saša ve skutečnosti říct.

Celý díl Událostí Luďka Staňka:

 

My vám ukážeme, co Saša všechno napsal... nebo napsat chtěl. No dobře, na Sašu a tuhle fotbalovou katastrofu stejně rychle zapomeneme. Další, větší a horší je před námi. A tahle zajímá všechny, nejen fotbalové fanoušky. Ovšem až od pondělí. Víkend si ještě můžeme užít a zazpívat si. Třeba Není nutno...

-bam-
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.