nahoru

Hudba bez překážek? Bezdrátová sluchátka zajistí kvalitní poslech i pohodlí!

Prezentace klienta 24. září 2020 • 00:00
.
.
• foto: 
Panasonic Česká republika

Podzim vždy patřil k hudebním vrcholům roku. Z venkovních festivalů jsme se přesunuli do vyprodaných hal, abychom si poslechli naše oblíbené interprety. Letos je vše jinak. Musíme si vystačit pouze s „domácím“ poslechem. Existují však způsoby, jak si i tento poslech užít na maximum!

Hudba patří neodmyslitelně do našeho každodenního života. Krátíme si s ní nejednu dlouhou chvíli. Doprovází nás při cestování. Motivuje nás při sportovních výkonech. Pomáhá nám se soustředěním v práci, nebo při studiu. Jednoduše by se dalo říci, že hudba nám dodává pocit svobody. Proč si nedopřát svobodu i při jejím poslechu? 

Zbavte se přebytečných součástek a užijte si volnost díky bezdrátovým sluchátkům. Žádný kabel vám nebude naobtíž, nebudete muset rozmotávat zamotáná sluchátka a bude ihned připraveni k poslechu.

Volnost při každé činnosti

Během roku podnikáme nespočet aktivit, při kterých nám mohou být klasická drátová sluchátka na obtíž. Například při sportovních aktivitách jako běh či jízda na kole mohou být klasická sluchátka až nebezpečná. Proč se tedy omezovat a přizpůsobovat, když si můžete pořídit ideální řešení?

Nebude vám překážet žádný zbytečný drát, který se snadno zamotá, žádné zbytečné rozčilování. S bezdrátovými sluchátky si můžete dopřát kýžené volnosti a soustředit se pouze na muziku.

. .Foto Panasonic Česká republika

Přednosti bezdrátových sluchátek

Současné modely bezdrátových sluchátek již standardně disponují dlouhou výdrží baterie, takže se vám nečekaně nevybijí. Pokud se to však stane, tak se sluchátka rychle dobijete v samonabíjecím pouzdře.

Další předností je také hybridní technologie potlačení okolního hluku. Díky ní si můžete užít izolovaný, ničím nerušený poslech. Všechny tyto atributy naleznete v novinkách od Panasonic. True wireless sluchátka řady RZ-S500W a RZ-S300W splní všechny vaše potřeby a vy si užijete svou oblíbenou hudbu na maximum! 

. .Foto Panasonic Česká republika

Více naleznete na: https://www.panasonic.cz/