nahoru

Budoucnost po Babišovi. Česká televize nám vysílá podprahové signály, jak špatně na tom budeme

-bam- 16. září 2020 • 09:20
Andrej Babiš zavítal do Otázek Václava Moravce (5.5.2019)
Andrej Babiš zavítal do Otázek Václava Moravce (5.5.2019)
• foto: 
Reprofoto ČT

Už se zase pomalu zavíráme do karantény, je tedy dobré si připomenout všeliké způsoby, kterými se doma můžete zabavit. A abychom se nenudili a zároveň pocvičili mozek, vysílá nám Česká televize šifrované podprahové zprávy. Podívejte se na celý díl Událostí Luďka Staňka v článku!

Můžete si s rodinou zahrát Osadníky z Katanu. Můžete si koupit pár lahví moravského vína a pustit si Netflix. Anebo Českou televizi. Ta se snaží i z naprosto nezábavných témat udělat atraktivní. Třeba státní rozpočet. Jedno z nejnudnějších témat poslední doby, omílané dokola. A tak Česká televize zkouší, jak na tom jsme. Neváhá nám vysílat podprahové zprávy, abychom se všichni mohli připravit na to, co se stane, až tu s ekonomikou skončí Babišova parta. 

Celý díl Událostí Luďka Staňka:


Anebo se můžete bavit ještě extrémněji. Třeba můžete vypnout nedalekou nemocnici a s ní i pár pacientů. Když se nudíš, nepotřebuješ medvídka mývala, ale naučíš se shodit interní síť na Bulovce. Taky by vás zajímalo, kdo může v karanténě takhle překypovat solidaritou?

-bam-
Diskuse ke článku