nahoru

Andrej ví, co máme dělat a jak se bránit cizákům. Promluvila k němu matka Země

-red- 23. června 2020 • 09:30
Andrej Hus a eurocizáci
Andrej Hus a eurocizáci
• foto: 
Mall.TV

Český premiér se mění před očima. Stal se astrologem, ezoterikem a tak trochu Janem Husem. Promluvila k němu matka Země i jeho vnitřní přesvědčení a toto poselství musel předat národu.

Premiér měl o víkendu projev k občanům. Matka Země a otec Slunce nám vzkazují, že se máme spojit a vydržet ještě čtyři měsíce a že nám nikdo do ničeho nemá kecat. Ano, to řekl předseda vlády, kterého jste si zvolili a kterého si zvolíte znovu a znovu. Jeho vzkaz je jasný: Zaprvé je váš hlas za čtyři měsíce potřeba, aby se Andrej ještě chvíli udržel na orbitální dráze. A zadruhé se proti nám nespravedlivě spolčila cizácká Evropa – ne a ne, Andrej si nenechá vzít, co sám vymyslel, odpracoval a co mu po právu náleží.

 

Zprávy, jaké jste ještě neviděli, s moderátorem, který by si na televizních obrazovkách ani neškrtl. Známý komentátor a stand-up komik Luděk Staněk v seriózním zpravodajském studiu zcela neseriózním způsobem komentuje aktuální dění z domova i ze světa. A možná bude i blbec na konec.

-red-
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.