MediaBOOK je ideální společník na dovolenou

MediaBOOK je ideální společník na dovolenou Zdroj: CNCenter

MediaBOOK je ideální společník na dovolenou
MediaBOOK je ideální společník na dovolenou
MediaBOOK: Notebook bez bariér za fantastickou cenu!
MediaBOOK: Notebook bez bariér za fantastickou cenu!
12
Fotogalerie

Počítač navržený pro běžné uživatele: MediaBOOK je ideální společník na dovolenou za rozumnou cenu

Prázdniny jsou už za dveřmi a s nimi i dovolené a cestování. Pokud chcete i na cestách zůstat připojeni a hledáte snadno přenosný počítač za lidovou cenu, mediaBOOK 14 je to správné řešení.

Jde o první počítač navržený na míru podle potřeb běžných uživatelů. Je stylový, jednoduše se ovládá a má dostatečný výkon pro každodenní úkony jako je práce s dokumenty, prohlížení webových stránek nebo sledování seriálů.

Jednou z hlavních předností notebooku je pohodlná klávesnice s větším potiskem kláves pro lepší přehlednost. Počítač vás potěší dlouhou výdrží baterie až 8 hodin a kvalitním FHD displejem. Dalším pozitivem je i snadné přenášení díky lehké konstrukci o váze pouhých 1,3 kg. Notebook má navíc nadstandardní výbavu v podobě nejnovějších Windows 10 Pro, které se postarají o vaše virtuální bezpečí.

Systém je již přednastavený a na ploše najdete předinstalované aplikace oblíbených médií jako je například Reflex. Po spuštění se můžete tedy ihned pustit do práce, čtení zpráv a novinek ze světa nebo brouzdání na internetu.

MediaBOOK je vhodný pro všechny, kteří hledají spolehlivý notebook pro běžnou práci za rozumnou cenu. Dámy ocení líbivý design a pánové zase vybavenost, která je v dané cenové relaci bezkonkurenční. Díky kompaktním rozměrům se snadno přenáší a v kombinaci s dlouhou výdrží se skvěle hodí na cestování. Prostě ideální notebook na prázdniny.

Cena: 5 999 Kč Dostupný v obchodní síti Datart