nahoru

Jak vyřeší Zeman s Babišem sucho? Nakoupí vodu u Číňanů, říká satirický grafik TMBK

Martin Bartkovský 22. května 2020 • 14:00
Jak vyřeší Zeman s Babišem sucho? Nakoupí vodu u Číňanů, říká satirický grafik TMBK
foto: TMBK

Angličtina Aleny Schillerové, koronavirus v týmu Slávie, neřízené promořování v obchodním domě Ikea i Miloš Zeman řešící problémy svým obvyklým způsobem – zeptá se v Číně.  To jsou témata, kterým se v uplynulém týdnu věnoval ve svých kolážích náš grafik TMBK. Podívejte se na ty nejlepší v naší fotogalerii.

Kromě všeho výše zmíněného dojde i na Pavla Novotného či na povinné rozestupy ve znovuotevřených základních školách. I když se koronavirová opatření v Česku rozvolňují, humor Tomáše Břínka je i nadále pěkně hustý.

Tomáš Břínek alias TMBK je grafik a autor satirických koláží, které vyrábí především pro sociální sítě časopisu Reflex. Nyní výběr toho nejlepšího najdete i na našem webu a ve fotogalerii výše. Jak sám TMBK říká, humor je jako Sovětský svaz – nemá hranice. Jeho satira se tedy dotýká naprosto všech a všeho. Nebere si servítky a s rychlostí i humorem chrlí obrazové koláže napříč politickým i kulturním spektrem.

Další koláže od grafika TMBK si můžete prohlédnout ZDE >>>

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.