nahoru

Spící muže vzbudil medvěd. Místo hororu zachytilo video překvapivou reakci lidí i zvířete

-bam- 12. srpna 2019 • 14:40
Video se připravuje ...
Medvědí mládě probudí dva spící muže
• video: 
Ilya Nikolsky

O velkém štěstí může mluvit dvojice mužů, která se rozhodla zdřímnout si ve volné přírodě na ruské Kamčatce. Jejich spánek totiž překazil medvěd. Nebyl to ale vzrostlý jedinec, nýbrž mládě. Jen díky tomu tak mohlo vzniknout vtipné video, které teď baví sociální sítě. Podívejte se na reakce obou mužů a zvířete.

Celý incident se stal nedaleko města Petropavlovsk-Kamčatskij na ruské Sibiři. Tato oblast je na výskyt medvědů bohatá, a tak není setkání člověka s tímto tvorem žádným překvapením. Když se jedná o dospělého jedince, nebývá to pro lidi zrovna šťastné shledání. Bylo zde zaznamenáno hned několik podobných situací, kdy to pro člověka skončilo smrtí. To ale naštěstí nebyl tento případ.

Jednoho ze spících mužů totiž probudilo mládě medvěda kamčatského, které bylo ze setkání stejně vyděšené jako onen spáč. Celou scénku zachytila trojice přihlížejících, z nichž se nikdo neobtěžoval ležící dvojici na medvěda upozornit. Podívejte se na video v úvodu článku.

-bam-


Klíčová slova: Rusko, VIDEO, medvěd, virál, medvědiDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.