Měli nás za naivní holky, říkají majitelky restaurace Gourmetpauza | Reflex.cz
nahoru

Měli nás za naivní holky, říkají majitelky restaurace Gourmetpauza

20. května 2019 • 20:00
Recept na úspěch: Měli nás za naivní holky, říkají majitelky Gourmet pauzy
• video: 
e15

V pravém smyslu slova rodinný gastronomický podnik se před čtyřmi lety rozhodla založit Pavlína Zemanová s dcerou Zuzanou Kluckou. A začátky, které popisují, nebyly vůbec jednoduché. Podívejte se na video.

Všechno včetně rekonstrukce a tvorby designového nábytku dělaly v podstatě svépomocí. „Chtěly jsme si splnit sen, i přes to, že nás od něj všichni zrazovali,“ říká Pavlína Zemanová. Investoři měli obě dámy za snílky a banky nechtěly dát úvěr.

„Nyní v době kdy prosperujeme, už za námi chodí finanční ústavy s nabídkami, ale když jsem před lety žádala jako čerstvá absolventka VŠE, navíc těhotná, o úvěr na rozjezd restaurace, tak se všichni jen smáli,“ vzpomíná Zuzana Klucká na nelehké začátky. Počáteční trampoty ale zdaleko převážilo úspěšné splnění snu.

Další díly seriálu Recept na úspěch najdete na webu E15.cz >>>

Býval jsem velmi výbušný. Věkem jsem se ale hodně zklidnil, říká šéfkuchař michelinské…
Fráze „z pohodlí domova“ funguje. Nakupovat jídlo on-line zlepšuje život
Darina Křivánková 17. května 2019 • 16:12

Fráze „z pohodlí domova“ funguje. Nakupovat jídlo on-line zlepšuje život

 
Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější