nahoru

Proč sněží a co je vlastně sníh?! Reflex nabízí unikátní rozbor bílého pekla, které zasáhlo Česko

Martin Bartkovský, Milan Tesař 3. prosince 2020 • 09:15
Video se připravuje ...
V Česku sněží. Investigativní reportáž Reflexu
• video: 
Martin Bartkovský

Zatímco všechny sociální sítě dnes ovládla jediná zpráva, že sněží, ještě nikdo vám neřekl ty nejdůležitější informace: Co je to sníh a proč vlastně padá z nebe! Reflex se tedy ujal této nechtěné povinnosti a rozhodl se tak suplovat veřejnoprávní službu bez nároku na byť jeden koncesionářský poplatek. Vysvětlení se ujal hlavní meteorolog redakce a vedoucí kulturního oddělení Milan Tesař. Jeho šokující reportáž najdete ve videu v článku.

Zatímco všechny zpravodajské portály v zemi točí na svých předních pozicích informaci, že v Česku v prosinci sněží, Reflex zůstával až povážlivě pozadu. Vypravili jsme se také s kamerou do ulic (no, spíše do uličky za naší redakcí), abychom svou tvář také nastavili pichlavým bílým vločkám, které momentálně činí největší radost dětem a horským vlekařům, zatímco zbytek republiky trpí.

Vysvětlení, co je to sníh a proč vlastně sněží, najdete ve videu výše. Omluvte prosím sníženou kapacitu vloček v reportáži. Víc jsme toho na Praze 7 nesehnali, zřejmě kvůli klimatické nouzi, která ve čtvrti panuje.

Martin Bartkovský, Milan Tesař
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.