Bezpečnostní expert Šándor: Není to boj dobra a zla. Skripal měl být mrtvý, britské verzi nevěřím | Reflex.cz
nahoru

Bezpečnostní expert Šándor: Není to boj dobra a zla. Skripal měl být mrtvý, britské verzi nevěřím

Pavel Štrunc, info.cz16. května 2018 • 09:45
Nejde o boj dobra se zlem. Skripal měl být mrtvý, britské verzi nevěřím, říká Šándor
• video: 
INFO.CZ

„Svět je složitý a místo partnerů v něm máme země, které prosazují vlastní zájmy.“ Bezpečnostní expert Andor Šándor se pozastavuje nad otazníky v kauze otrávení bývalého ruského agenta Sergeje Skripala a jeho dcery.

Britská verze mu nedává smysl a nevěří jí. Kdyby prý byla použitá látka, o které se mluví, museli by být oba Skripalovi mrtví. Mezinárodní reakce tak dle názoru Šándora byla přehnaná, a to i ze strany české vlády, která vyhostila tři ruské diplomaty. Bývalý náčelník Vojenské zpravodajské služby je ale kritický i k prezidentu Miloši Zemanovi.

Jeho prohlášení o novičoku označuje za nešťastné. Potom už prý politici jen hledali obětního beránka a ve funkci musel skončit šéf vojenských výzkumníků Bohuslav Šafář. Byl Skripal v Praze? Kdo tedy o novičoku lže a proč? A máme se bát velkých teroristických útoků? Podívejte se na rozhovor.

Všechna interview Pavla Štrunce najdete na webu Info.cz >>>

Léčba ve slaměném domku? Větší absurditu si snad nejde představit
Jiří X. Doležal 14. května 2018 • 12:19

Léčba ve slaměném domku? Větší absurditu si snad nejde představit

Mohlo by být hůře... kdybych byl Ovčáček a zrušili mi Twitter aneb Pan Fenek a jeho…


Pavel Štrunc, info.czMezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější