nahoru

Blue Man Group exkluzivně: 3 modří plešouni přiváží do Prahy show, na kterou se jen tak nezapomene

Martin Bartkovský20. dubna 2018 • 10:37
1080p720p360p
Rozhovor s jedním ze členů Blue Man Group
• video: 
Martin Bartkovský

Jsou modří, plešatí a vyprodávají haly po celém světě. Skupinka umělců, kteří si říkají Blue Man Group, je celosvětovým fenoménem. Jejich show se těžko popisuje, ale jde o směsici pohybového divadla, koncertu, kouzelnických triků a hodně rozjeté techno párty. Adam Erdossy, jeden z členů Blue Man Group, poskytl Reflexu exkluzivní rozhovor. Podívejte se na video!

Blue Man Group, velmi populární a několikrát oceněný celosvětový fenomén, poprvé navštíví Českou republiku v rámci svého světového turné. Vyhlášené scénické uvedení, nejvíc známé a uznávané díky hlavním protagonistům, triu plešatých a modrých umělců, představí mezi 20. a 22. dubnem 2018 v pražském Kongresovém centru.

Jsou modří, němí a plešatí, ale jejich triky obdivuje celý svět. Blue Man Group míří do…

K dnešnímu dni vidělo představení z produkce Blue Man Group více než 35 milionů lidí ve více než 20 zemích po celém světě. Nové světové turné představí oblíbené klasické kousky Blue Man společně s novinkami, protože program je neustále aktualizován a osvěžován novou hudbou, novými příběhy, vlastnoručně vyrobenými nástroji a nejmodernějšími technologiemi. Blue Man Group přiváží agentura Live Nation a Solootions pod hlavičkou Prima COOL.

Proč jsou modří, jak vypadá jejich show a co ukážou v Česku? Nejen to se dozvíte ve videu v úvodu článku!

Capiny v dobré architektuře: Nevkusné nahé ženy zapadly do Tančícího domu jako lejno do…
Johnny English znovu zasahuje! Rowan Atkinson si potřetí zahraje šíleného agenta

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,570
22,550
29,860
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější