nahoru

Zuckerberg jde přes mrtvoly. Facebook ukládá úplně všechno, šel i po datech z nemocnic, říká Dočekal

Pavel Štrunc, info.cz9. dubna 2018 • 10:50
1080p720p360p
Facebook šel po datech z nemocnic, ukládá absolutně vše. Zuckerberg jde přes mrtvoly, říká Dočekal
• video: 
INFO.CZ

3 miliardy oveček pod Markem Zuckerbergem, který si o sobě myslí, že je mesiáš. Tak teď vypadá podle internetového publicisty Daniela Dočekala realita sociálních sítí.

Facebook podle něj sleduje, analyzuje a ukládá absolutně vše, co napíšete. Jsme prý jako žába, která si nevšimla, že se okolo ní začala vařit voda. Dočekal říká, že kdyby George Orwell viděl, co se teď děje, musel by svůj román 1984 přepsat. A přitvrdit.  Jde před facebookem nějak uniknout? A proč jsou některá skandální odhalení podle Dočekala jen komedie? Podívejte se na rozhovor. 

Všechna interview Pavla Štrunce najdete na webu Info.cz. >>>

#musitezazit: Nesbø vykrádá Shakespeara a oscaroví tvůrci vyrazili na sexuálně drogovou…
Jak změnit českou hymnu? Co říká zákon k návrhům nové podoby státní hymny

Pavel Štrunc, info.czSenátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,540
21,720
28,580
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější